F-SYSTEM

Nowoczesne oprogramowanie
dla przychodni

Naszą misją jest stworzenie kompleksowego oprogramowania, które ułatwi pracę placówkom medycznym, przychodniom, gabinetom lekarskim, pielęgniarkom i położnym. Dzięki Systemowi Przychodnia łatwiej jest zarządzać organizacją pracy, prowadzić rejestracje pacjentów, dokumentację medyczną, wystawiać e-skierowania, e-recepty i e-zwolnienia.

ZAMÓWUSŁUGI


F-SYSTEM

O nas

W naszym oprogramowaniu medycznym stworzonym dla przychodni i gabinetów lekarskich znajdują się wszystkie funkcje, jakich potrzebujesz zarówno podczas zarządzania małymi przychodniami, jak i dużymi sieciami medycznymi.

Naszym atutem jest to, że oferujemy wdrożenie całości systemu, począwszy od doradztwa i zakupu odpowiedniego sprzętu, poprzez pomoc w doborze najlepszych serwerów, aż do finalnej instalacji oprogramowania. W razie potrzeby, doradzamy również w wyborze dodatkowych, przydatnych programów, np. tych antywirusowych. Staramy się, aby nasz system dla przychodni i gabinetów lekarskich był maksymalnie przejrzysty i intuicyjny – tak aby odciążyć lekarzy i pozwolić im skupić się na najważniejszych zadaniach, związanych z samym leczeniem. Chcemy, aby Twój gabinet lekarski kojarzył się pacjentom nie z kiepską organizacją, ale z szybkim powrotem do zdrowia.

Masz dodatkowe pytania? A może chciałbyś nawiązać współpracę?
Skontaktuj się z nami!


Skontaktuj się z namiBIURO

ul. Mroza 12/13
10-692 Olsztyn


TELEFON

Andrzej Nosowicz: 692-502-400
Tomasz Nosowicz: 600-687-196